Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy wiedzą, że obecność w social media jest aktualnie obowiązkiem każdej firmy, ale nie bardzo wiedzą (lub zwyczajnie nie mają czasu), żeby móc się temu poświęcić. Korzystanie z usług lupage.pl w zakresie mediów społecznościowych zagwarantuje Państwu systematyczne, szczegółowo zaplanowane działania, oparte na znajomości PR-u, mikortrendów i marketingu i promocji w Sieci.


Jakie daje efekty?

Dzięki Social Media wspólnie dotrzemy do konkretnej grupy zainteresowanej Państwa ofertą. Co niezwykle istotne, zbudujemy pozytywne relacje i stworzymy wizerunek firmy odpowiadającej na potrzeby klientów, skorej do rozmów i otwartej na relacje. Zaangażujemy dotychczasowych Państwa klientów w dyskusję i powiększać ich grono. Social media pozwalają również na poznanie opinii klientów i umożliwiają szybką odpowiedź na ich potrzeby.

Trzy kroki do sukcesu

1. Planowanie
2. Realizacja
3. Nadzorowanie

Przygotujemy indywidualną strategię rozwoju. Zaproponujemy najbardziej odpowiednie kanały – Facebook, Twitter, Google Plus.
Utworzymy stronę firmową (tzw. Fanpage) na Facebooku, pozyskamy i zbudujemy pozytywne relacje z Państwa klientami. Zaangażujemy internautów, poprzez dodawanie aktualności, przeprowadzanie akcji promocyjnych, konkursów, umieszczanie postów zaczepnych.  Stworzymy i zoptymalizujemy reklamy na Facebook’u. Będziemy również na bieżąco analizować dane, monitorować opinie i zarządzać kontaktem z klientami. Otrzymają Państwo dokładne analizy i raporty, prezentujące poziom zaangażowania internautów, ilość i skuteczność przeprowadzanych akcji. Zrobimy wszystko, by zbudować w social media pozytywny wizerunek Państwa firmy i nie pozwolimy internautom zapomnieć o Państwa marce!


Kontakt!

Pokaż się w mediach społecznościowych! Stworzyliśmy i prowadzimy strony firmowe dla klientów z takich miast jak – Kościan, Leszno, Gostyń, Poznań i Wrocław!

Zapraszamy do kontaktu – oddzwonimy w ciągu 24h!