+48 723-895-907
Zapytaj o darmową ofertę KONTAKT

Skuteczna reklama Google AdWords!

Nasza firma posiada w swoich szeregach certyfikowanych specjalistów AdWords (klik!) , którzy obsługują kampanię klientów. Reklamy AdWords skierowane są dla firm, które od razu chcą być widoczne w sieci. Reklamy mogą być wyświetlane w wynikach wyszukiwania lub w sieci reklamowej AdWords. W sieci wyszukiwania reklamy mogą pojawiać się powyżej lub poniżej wyników wyszukiwania (wyników organicznych) w wyszukiwarce Google. Mogą teżke pojawić się obok, powyżej lub poniżej wyników wyszukiwania w Google Play, Zakupach Google i Mapach Google, w tym również w aplikacji Mapy Google.
Jeżeli chodzi o sięc reklamową AdWords to reklamy tekstowe lub graficzne mogą pojawić się na innych stronach, które należa do sieci reklamowej. Do sieci reklamowej Google należą takie serwisy jak Gmail, Blogger i YouTube. Sieć reklamowa obejmuje także aplikacje mobilne oraz witryny mobilne.
Koszt prowadzenia kampanii jest zależny od miesięcznego budżetu reklamowego.

Czym linki sponsorowane różnią się od pozycjonowania?
1. Płatności pobierane są wyłącznie za wejścia potencjalnych klientów na Państwa stronę internetową. Opłaty są więc uiszczane za pojedyncze „kliknięcia” (CPC – cost per klick).

2. Wielką zaletą Adwords-ów jest również niemal natychmiastowy rezultat – kampania jest aktywowana w momencie utworzenia kampanii na koncie AdWords. Polecamy linki sponsorowane firmom, które czekają na efekt pozycjonowania w wynikach naturalnych lub są nowe na rynku i chcą jak najszybciej zaistnieć i zdobyć pierwszych klientów.
Osoby zainteresowane reklamą AdWords, a także SEO zapraszamy do skorzystania z naszej ofery pozycjonowania w abonamencie SEO + SEM, gdzie określona część budżetu wydawana jest na reklamę AdWords, dopóki strona nie osiągnie pozycji 1-10.

3. Pozycjonowanie w wynikach naturalnych zapewni Twojej stronie najwyższe pozycje bez względu na porę dnia, dzień tygodnia czy lokalizację internautów. AdWordsy pozwalają na zarządzanie tymi parametrami, dostosowując reklamę w pełni do Państwa potrzeb.


Dlaczego AdWords w Lupage.pl?

natychmiastowa widoczność

Natychmiastowa widoczność w internecie

grupa odbiorców

Reklama może trafiać w ściśle określoną grupę odbiorców

optymalizacja

Stała optymalizacja reklam

kontrolowany budżet

Kontrolowany, ale zarazem elastyczny budżet miesięczny

Zapraszamy do kontaktu - zaproponujemy optymalną strategię marketingową!