+48 723-895-907
Zapytaj o darmową ofertę KONTAKT

Systemy i aplikacje dedykowane

Tworzymy zaawansowane aplikacje dedykowane według kryteriów klientów, które mogą być używane jako systemy wewnętrzne lub do dalszej odsprzedaży. Realizujemy najbardziej złożone projekty.
Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach - stworzymy rozwiązanie "szytę na miarę".
Oprogrmowanie wytwarzamy w oparciu o najnowszą dostępna technologię na rynku.

Dla kogo?
Tworzone przez nas oprogramowanie dedykowane wspomaga codzienną pracę i podnosi efektywność przedsiębiorstwa.
Projektując aplikację staramy się, aby była ona jak najbardziej intuicyjna dla przyszlych użytkowników.
Aplikacja sprawdzi się w każdej firmie, gdzie należy rejestrować/monitorować pracę lub jeśli można część prac usystematyzować. System dedykowany polecany jest także w systuacji, gdy chcemy rejestrować wynik prac (np. handlowców) i generować raporty.

Nasze realizacje:


mmSMS.pl

Aplikacja SAAS

Aplikacja umożliwiająca masową komunikację sms, oraz przypominanie o wizytach (np. o przeglądach, wiztach u lekarza itp) za pomocą komunikacji sms. Aktualnie aplikacja pozwala na przeprowadzenie 3 typów kampanii: Promocja, Przypomnienie cykliczne oraz przypomnienie jednorazowe.

mmSMS.pl - 1 mmSMS.pl - 2 mmSMS.pl - 3

Baza klientów

Buduj bazę klientów przypisując takie dane do klientów jakie dokładnie potrzebujesz - umożliwiamy dodanie pól własnych.

Usługi

Przypisuj datę wykonania usługi dla wybranego klienta, a następnie przypominaj mu automatycznie o zbliżającej się wizycie np. za rok.

Personalizacja wiadomości

Użytkownikom umożliwiamy personalizowanie wiadomości za pomocą specjalnych tagów, dzięki temu rozwiązaniu każdy otrzyma spersonalizowaną wiadomość.

Odbieranie wiadomości

Jeżeli klient odpowie na wysłaną do niego wiadomość, będzie można ją odczytać za pomocą naszego panelu.

Płatności online

W systemie zintegrowaliśmy system płatności Przelewy24.

Faktury API

W systemie podpieliśmy API iFirma w celu automatycznego generowania i pobierania faktur.

s2g-online.pl / speech2go.online

Aplikacja SAAS

Aplikacja umożliwiająca zamianę tekstu na mowę wykorzystując Ivona Speech Cloud. System został wykonany w dwóch wersjach językowych - polsiej oraz angielskiej. Więcej szczegółów odnośnie działania można uzyskać na stronie domowej aplikacji.

Speech2go.online - 1 Speech2go.online - 2

Nagrania

Aplikacja generuje pliki mp3 oraz ogg (w/g wyboru użytkownika) poprzez wprowadzenie tekstu lub wgranie pliku (.html, .doc, .docx, .txt), które następnie można pobrać i użyć także do zastosowań komercyjnych. Pliki generowane są w masymalnie kilka sekund w tle (użytkownik widzi pasek postępu).

Demo

Użytkownik może posłuchać nagrania w wersji demo (w tle dogrywany jest dźwięk, aby uniemożliwić wykorzystanie pliku audio).

Automatyczne faktury i przypomnienia

System automatycznie wystawia, generuje i przesyła fakturę za zakupione kredyty. Aplikacja przypomina także o wygasających kredytach.

Płatności online

W systemie zintegrowaliśmy dwa systemy płatności: Przelewy24 oraz PayPal.

System ECP

Aplikacja wewnętrzna dla kancelarii prawnej

Wewnętrzny system do zarządzania zadaniami i sprawami prowadzonymi przez prawników. System posiada także bardzo rozbudowany system raportów oraz moduł faktur.

System ECP - 1 System ECP - 2

Faktury

System umożliwia wystawianie faktur w wersji polskiej oraz angielskiej. Dodatkowo istnieje możliwość wystawiania faktur cyklicznych, które generują się same w ostatni dzień miesiąca.

Zadania

Każdy pracownik wprowadza do systemu zadania, które wykonał, dzięki czemu w łatwy sposób można odnaleć osobę, która wykonywała pracę dla danego klienta.

Zaawansowane raporty

Wybrane osoby mają dostęp do zaawansowanych raportów. W systemie znajduje się kilka typów raprotów. Jeden z nich pokazują czas jaki poświęcił wybrany pracownik dla konkretnych spraw oraz klientów. Raporty można także exportować do wersji PDF.

Kalendarze

Dzięki kilku typom kalendarzy pracownik nigdy nie zapomni o napisaniu pisma lub spotkaniu z klientom. W sytemie znajduje się także system powiadomień, który przypomina o zbliżającej się dacie wykonania zadania.

Zapraszamy do kontaktu, stworzymy dla Państwa idealną aplikację dedykowaną!